AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1911 Resultaten
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
1165

47.500 EUR

2x Chinese bronzen tempelwachters
7008

35.000 EUR

Chinese kom Ø 11,6 cm.
7624
Chinese kom Ø 11,6 cm.

12.000 EUR

Chinese vaas
7508
Chinese vaas

10.000 EUR

Design lamp Gino Sarfatti
2005
Design lamp Gino Sarfatti

7.000 EUR

Grote chinese pot
7070
Grote chinese pot

6.000 EUR

Amsterdamse hangklok
3500
Amsterdamse hangklok

5.500 EUR

Chinese pattipan
7184
Chinese pattipan

5.500 EUR

Frans vuurverguld klokkenstel, 1860
3504

5.000 EUR

Grote Chinese vaas
7014
Grote Chinese vaas

5.000 EUR

Chinese celadon pijpvaas
7607
Chinese celadon pijpvaas

5.000 EUR

Chinese knobbelvaas
7164
Chinese knobbelvaas

4.250 EUR

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
7262

4.000 EUR

2x J.J.C. Spohler,
1001
2x J.J.C. Spohler,

3.750 EUR

Gele vaas
7406
Gele vaas

3.750 EUR

Chinese Sung olielamp
7464
Chinese Sung olielamp

3.750 EUR

2x Chinese kopjes
7668
2x Chinese kopjes

3.750 EUR

Gouden ring met diamant en robijn
513

3.500 EUR

Chinese vaas
7547
Chinese vaas

3.500 EUR

Chinese chicken cup
7614
Chinese chicken cup

3.500 EUR

Chinese schaal
7613
Chinese schaal

3.250 EUR

2 Grote Colenbrander Ram vazen
6007

3.000 EUR

Wierookbrander
7156
Wierookbrander

3.000 EUR

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek
1006

2.500 EUR