Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5514
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
3 Delen modern glaswerk 5541
3 Delen modern glaswerk

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil karafset, 1900 5502
Antieke Jugendstil karafset, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
19e Eeuwse glazen dekseldoos 5527
19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Antieke glazen 5500
3x Antieke glazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vier Roemer glazen 5523
Vier Roemer glazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Glazen vaas (Goran Tinback) 5563
Glazen vaas (Goran Tinback)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Glazen stier 5525
Glazen stier

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Cameo glazen Art Deco vaas 5509
Cameo glazen Art Deco vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal 5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delige opaline set 5542
5-Delige opaline set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Kristallen kandijcoupes 5501
2 Kristallen kandijcoupes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek gegraveerd glas 5533
Antiek gegraveerd glas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Swarovski dekseldoos 5511
Swarovski dekseldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vaas met gezicht, Murano-stijl 5564
Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot waaierkristal 5513
Lot waaierkristal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke rozensteker 5512
Antieke rozensteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Antieke Copier vazen, 1930 5524
2 Antieke Copier vazen, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Murano aap 5531
Murano aap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke likeurset, 1900 5530
Antieke likeurset, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek muizenflesje 5534
Antiek muizenflesje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Geslepen vaas 5557
Geslepen vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Set kristallen lampen 5551
Set kristallen lampen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3-Delige opaline set 5508
3-Delige opaline set

Resultaat:

80 EUR