Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4048
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4214
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4234
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x Duitse Barok zuilen, 1700 4236
2x Duitse Barok zuilen, 1700

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Secretaire met inlegwerk 4005
Secretaire met inlegwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast 4222
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1870 4010
Buffetkast, 1870

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke kersenhouten secretaire 4221
Antieke kersenhouten secretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Pronkbuffet, Vlaanderen 4002
Pronkbuffet, Vlaanderen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twents kabinet (eiken) 4051
Twents kabinet (eiken)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Hollands schrijfkabinet 4231
Hollands schrijfkabinet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Marqueterie dressoir 4008
Marqueterie dressoir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse/Bretonse buffetkast, 1870 4079
Franse/Bretonse buffetkast, 1870

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Artifort Mushroom chair 4084
Artifort Mushroom chair

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Delige Franse kast 4136
2 Delige Franse kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4239
18e Eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Vergulde houten piedestal 4210
2x Vergulde houten piedestal

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Noten vitrinekast 4039
Noten vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Duits secretaire 4064
Antiek Duits secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
1-deurs vitrinekast 4216
1-deurs vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw 4146
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Antieke wortelnoten vitrine 4004
Antieke wortelnoten vitrine

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Duitse secretaire, 1850 4022
Duitse secretaire, 1850

Resultaat:

450 EUR