Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1154
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren 1380
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Henk Dekker, 1007
Henk Dekker,

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam 1024
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Freudenberg, Winter 1113
Freudenberg, Winter

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1323
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon 1143
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
A.J. van Prooyen, 1163
A.J. van Prooyen,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Clément Quinton, 1166
Clément Quinton,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
David de la mar, Breien 1107
David de la mar, Breien

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Bomschuiten op strand 1047
Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. Sperlich, Mopshünde 1086
J. Sperlich, Mopshünde

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Keith Haring, 1094
Keith Haring,

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Platbodem op strand 1156
Henk Dekker, Platbodem op strand

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met waterval 1034
Ongesigneerd, Landschap met waterval

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
J. Barboth, Meisje in klederdracht 1054
J. Barboth, Meisje in klederdracht

Resultaat:

600 EUR