Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren tablet 61
Zilveren tablet

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e eeuws kinderrreismes met zilver 149
18e eeuws kinderrreismes met zilver

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, 221
2 Zilveren miniaturen,

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel 142
Zilveren tafelbel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 4
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 36
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren mokka-servies 40
Zilveren mokka-servies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestekdelen (11x) 51
Lot zilveren bestekdelen (11x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel 203
Zilveren tafelbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Zilveren kelken 42
3 Zilveren kelken

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos met agaat 138
Zilveren tabaksdoos met agaat

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek reismes met zilver 148
Antiek reismes met zilver

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Streekdracht schoenen met zilveren gespen 150
Streekdracht schoenen met zilveren gespen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot zilveren vorken & lepels 90
Lot zilveren vorken & lepels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek plated cabaret (Victoriaans) 119
Antiek plated cabaret (Victoriaans)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 350
Zilveren schaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren beker 24
Zilveren beker

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten 84
Bijbel met zilveren sloten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 144
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Antieke bijbels met zilver en goud 155
3 Antieke bijbels met zilver en goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bijbel met schildpad en zilver 234
Bijbel met schildpad en zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Stel zilveren vorken, 1771 331
Stel zilveren vorken, 1771

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Zilveren lepels, 18e eeuw 50
3 Zilveren lepels, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 63
Karaf met zilver

Resultaat:

150 EUR