Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinese borden 7488
3x Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese of Japanse vaas 7588
Chinese of Japanse vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Antieke Japanse/Chinese borden 7597
5x Antieke Japanse/Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese opium pijp 7605
Japanse/Chinese opium pijp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese gemberpotten 7688
2x Antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Chinese snuffbottles 7320
4x Chinese snuffbottles

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Chinese Sang de Boeuf vazen + 1x sokkel 7364
2x Chinese Sang de Boeuf vazen + 1x sokkel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oosterse schenkkan 7437
Oosterse schenkkan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Spekstenen sculpturen 7531
2x Spekstenen sculpturen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Japanse cloisonne trekpot 7559
Japanse cloisonne trekpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen voorwerpen 7591
2x Japanse bronzen voorwerpen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 7612
2 Chinese vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees (10x) 7658
Lot divers Chinees (10x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7747
3x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese penselenpotten 7301
2 Chinese penselenpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese snuffbottles 7319
2x Chinese snuffbottles

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot kleine Kutani vazen (15x) 7404
Lot kleine Kutani vazen (15x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oosters brons 7501
4x Oosters brons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese tea-brick 7517
Oude Chinese tea-brick

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinees steengoed 7542
4x Chinees steengoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Chinese schalen Ø 12 cm. 7611
4 Chinese schalen Ø 12 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Portret Chinese keizer 7643
2x Portret Chinese keizer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kan 7738
17e - 18e Eeuwse Chinese kan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR