Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Antieke borden (China/Japan) 7727
3x Antieke borden (China/Japan)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 7745
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Verte borden Ø 19,7 cm. 7079
Drie Chinese Familie Verte borden Ø 19,7 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7278
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Japanse rijstkom, 1900 7358
Japanse rijstkom, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Satsuma vazen 7478
2x Antieke Satsuma vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7481
Chinese pattipan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen op sokkels 7514
2x Chinese vazen op sokkels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Chinese olielamp 7516
4x Chinese olielamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese roodlak snuffbottle 7558
Chinese roodlak snuffbottle

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 7561
5x Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kanton dekseldoos 7592
Kanton dekseldoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7650
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Yixing penselenvaas + trekpot 7084
Yixing penselenvaas + trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7142
Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken Chinees beeld 7208
Antiek houtgestoken Chinees beeld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese cloisonne scepter 7276
Chinese cloisonne scepter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kleine Chinese vazen 7348
2x Kleine Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees terracotta figuur 7477
Chinees terracotta figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen jade 7522
3 Delen jade

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese spekstenen sculpturen 7527
2x Chinese spekstenen sculpturen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7574
Chinese celadon schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8x 18e Eeuwse borden 7590
8x 18e Eeuwse borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR