Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese pijpvaas 7610
Chinese pijpvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees waterbakje met draken decor Ø 14 cm. 7619
Chinees waterbakje met draken decor Ø 14 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7642
Chinese celadon schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden 7757
2x Kang Xi borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm. 7020
Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal 7158
Chinese Sung schaal

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4 Chinese kop en schotels 7209
4 Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Chinees sabel 7535
Antiek Chinees sabel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse melk/bloed borden Ø 22 cm. 7594
2x 18e Eeuwse melk/bloed borden Ø 22 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7616
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Satsuma miniatuur stel 7656
Satsuma miniatuur stel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4 Chinese kop en schotels 7106
4 Chinese kop en schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7140
Grote Chinese vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 26 cm. 7168
Chinese drakenschotel Ø 26 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel Ø 30,5 cm. 7265
Familie Rose schotel Ø 30,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7292
Chinese celadon vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7371
Chinese vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese dubbele vaas 7375
Chinese dubbele vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7389
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7422
Chinese maanvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 7463
Chinese pijpvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7497
Chinese gemberpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese rode kom Ø 15,2 cm. 7544
Chinese rode kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees melk/bloed bord Ø 21,5 cm. 7584
Chinees melk/bloed bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR