Oktoberveiling 2020

Veiling aan donderdag 22 oktober 2020 van 10:00 & ensp; | & ensp; Veiling loopt

Huidig | Veiling
202 Resultaten
Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
3500
Startprijs 2.250 EUR
Grote antieke Franse pendule, 1870
3501

1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3502
Startprijs 3.750 EUR
Antieke Engelse Bracket klok
3503
Antieke Engelse Bracket klok

750 EUR

Mysterieuze klok
3504
Mysterieuze klok
Startprijs 1.200 EUR
Franse precisie regulateur
3505
Franse precisie regulateur

1.750 EUR

Antieke Franse regulateur
3506
Antieke Franse regulateur

950 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1820
3507
Startprijs 1.800 EUR
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840
3508

500 EUR

Franse Empire pendule, 1820
3509
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule
3510
Startprijs 650 EUR
Oude messing pendule
3511
Oude messing pendule

1.200 EUR

Antieke Tournant nachtklok
3512
Antieke Tournant nachtklok

400 EUR

3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
3513
Startprijs 900 EUR
Antieke lyra pendule, 1830
3514
Antieke lyra pendule, 1830

450 EUR

Lenzkirch tafelklok, 1890
3515
Lenzkirch tafelklok, 1890

170 EUR

Grote antieke Franse jachtklok, 1870
3516

400 EUR

Weense Brettle klok
3517
Weense Brettle klok
Startprijs 250 EUR
Engelse Bracketklok
3518
Engelse Bracketklok
Startprijs 550 EUR
Kapitale Franse pendule, 1820
3519
Kapitale Franse pendule, 1820
Startprijs 3.000 EUR
Frans klokkenstel, 1900
3520
Frans klokkenstel, 1900

300 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder klok
3521
19e Eeuwse Schwarzwalder klok
Startprijs 300 EUR
Antieke Friese staartklok
3522
Antieke Friese staartklok

160 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890
3523

400 EUR