VEILING: AFHALEN OP AFSPRAAK

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
740 Resultaten
Grote Familie Verte schotel Ø 37 cm.
7000

4.500 EUR

9x Zeldzaam Chinees porselein
7001
9x Zeldzaam Chinees porselein

7.500 EUR

2x Antieke Chinese vazen
7002
2x Antieke Chinese vazen

4.500 EUR

Zeldzaam Chinees altaar met boeddha + tempelfiguren
7003
Startprijs 1.000 EUR
Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.
7004

650 EUR

Zeldzame Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.
7005

800 EUR

Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
7006

600 EUR

2x Grote Chinese gemberpotten
7007
2x Grote Chinese gemberpotten

1.100 EUR

2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
7008
Startprijs 2.000 EUR
Chinese Familie Rose vaas
7009
Chinese Familie Rose vaas

1.800 EUR

Huisaltaar
7010
Huisaltaar
Startprijs 2.000 EUR
Chinese Kang Xi kom
7011
Chinese Kang Xi kom
Startprijs 650 EUR
Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm.
7012

850 EUR

2x Familie Rose dekselpotten
7013
2x Familie Rose dekselpotten

700 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
7014
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startprijs 1.500 EUR
Familie Rose vaas
7015
Familie Rose vaas

550 EUR

Vergulde Chinese boeddha
7016
Vergulde Chinese boeddha
Startprijs 500 EUR
Chinees tempelfiguur, 18e- 19e eeuw
7017
Startprijs 250 EUR
Lachende boeddha
7018
Lachende boeddha

950 EUR

Lot Chinese kop + schotels
7019
Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 500 EUR
4x Familie Rose kop en schotels
7020

1.500 EUR

3x Chinese figuren
7021
3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR
3x Chinese figuren
7022
3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR
2x Chinese tempelwachters
7023
2x Chinese tempelwachters
Startprijs 500 EUR