VEILING: AFHALEN OP AFSPRAAK

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
324 Resultaten
Antieke petroleum lamp
2000
Antieke petroleum lamp

130 EUR

Antieke petroleum lamp
2001
Antieke petroleum lamp

150 EUR

Grote Empire-stijl lampenvoet
2002
Grote Empire-stijl lampenvoet

225 EUR

Originele 17e Eeuwse Nürnberger geldkist
2003

1.500 EUR

Kleine geldkist
2004
Kleine geldkist

275 EUR

Antieke dekseldoos
2005
Antieke dekseldoos
Startprijs 950 EUR
Zeldzame Italiaanse weegschaal
2006

500 EUR

Grote supraporte
2007
Grote supraporte
Startprijs 1.200 EUR
18e Eeuwse geldkist
2008
18e Eeuwse geldkist
Startprijs 400 EUR
Staande lamp met jardiniere, 1900
2009
Startprijs 450 EUR
Antieke stereokijker, 1910
2010
Antieke stereokijker, 1910
Startprijs 150 EUR
Franse likeurkelder met boulle inleg
2011

1.000 EUR

2x Petroleumlampen, 1880
2012
2x Petroleumlampen, 1880

550 EUR

2x Petroleumlampen, 1900
2013
2x Petroleumlampen, 1900

150 EUR

Bronzen vergulde kandelaar
2014
Bronzen vergulde kandelaar

225 EUR

Zeldzame antieke schrijfkist
2015
Zeldzame antieke schrijfkist
Startprijs 350 EUR
Antieke platbodem, 1900
2016
Antieke platbodem, 1900

300 EUR

Franse boulle dekselkist
2017
Franse boulle dekselkist
Startprijs 225 EUR
2x Antieke Joodse kerkkandelaren
2018

350 EUR

Franse majolica petroleumlamp
2019
Franse majolica petroleumlamp

400 EUR

Antiek scheepskompas, 1900
2020
Antiek scheepskompas, 1900
Startprijs 250 EUR
Gietijzeren paraplu houder
2021
Gietijzeren paraplu houder

110 EUR

Antiek album met postkaarten, 1910
2022
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Hollandse miniatuur boten
2023

350 EUR