Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling vanaf donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
29 Resultaten
Verkocht
Antiek pistool, 1800
2700
Antiek pistool, 1800

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse voorlader
2701
2x 19e Eeuwse voorlader

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek sabel, (Frankrijk)
2702
Antiek sabel, (Frankrijk)

Resultaat:

160 EUR

Hollands marine sabel + schede
2703
Hollands marine sabel + schede
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Dubbelloops pistool
2704
Dubbelloops pistool

Resultaat:

250 EUR

Snider Enfield percussie-karabijn
2705
Snider Enfield percussie-karabijn
Startprijs 340 EUR
Penvuur revolver
2706
Penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Dubbelloops pistool
2707
Dubbelloops pistool

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool
2708
Dubbelloops pistool

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse? legerkleding WO II
2709
Duitse? legerkleding WO II

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Decoratief dubbelzwaard
2710
Decoratief dubbelzwaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Afrikaans kapmes
2711
Afrikaans kapmes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten
2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR

Antiek penvuur revolver
2713
Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
2714
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Spaanse + Hollandse bajonet
2715
Spaanse + Hollandse bajonet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Duitse bajonet
2716
2x Duitse bajonet

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Engelse marine-kijker
2717
Antieke Engelse marine-kijker

Resultaat:

250 EUR

2x Oefen floret
2718
2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek lederen koppelriem
2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.
2720
5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer
2721
Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dubbelloops geweer
2722
Dubbelloops geweer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Enkelloops dames jachtgeweer
2723
Enkelloops dames jachtgeweer

Resultaat:

170 EUR