Oktoberveiling 2020

Veiling aan donderdag 22 oktober 2020 van 10:00 & ensp; | & ensp; Veiling loopt

Huidig | Veiling
29 Resultaten
Antiek pistool, 1800
2700
Antiek pistool, 1800

160 EUR

2x 19e Eeuwse voorlader
2701
2x 19e Eeuwse voorlader

100 EUR

Antiek sabel, (Frankrijk)
2702
Antiek sabel, (Frankrijk)

160 EUR

Hollands marine sabel + schede
2703

160 EUR

Dubbelloops pistool
2704
Dubbelloops pistool

250 EUR

Snider Enfield percussie-karabijn
2705

400 EUR

Penvuur revolver
2706
Penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Dubbelloops pistool
2707
Dubbelloops pistool

170 EUR

Dubbelloops pistool
2708
Dubbelloops pistool

150 EUR

Duitse? legerkleding WO II
2709
Duitse? legerkleding WO II

75 EUR

Decoratief dubbelzwaard
2710
Decoratief dubbelzwaard

50 EUR

Afrikaans kapmes
2711
Afrikaans kapmes

45 EUR

3x Oude cavalerie trompetten
2712
3x Oude cavalerie trompetten

120 EUR

Antiek penvuur revolver
2713
Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
2714

150 EUR

Spaanse + Hollandse bajonet
2715
Spaanse + Hollandse bajonet

80 EUR

2x Duitse bajonet
2716
2x Duitse bajonet

130 EUR

Antieke Engelse marine-kijker
2717
Antieke Engelse marine-kijker

250 EUR

2x Oefen floret
2718
2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR
Antiek lederen koppelriem
2719
Antiek lederen koppelriem
Startprijs 40 EUR
5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.
2720
Startprijs 50 EUR
Dubbelloops jachtgeweer
2721
Dubbelloops jachtgeweer

225 EUR

Dubbelloops geweer
2722
Dubbelloops geweer
Startprijs 200 EUR
Enkelloops dames jachtgeweer
2723
Enkelloops dames jachtgeweer

170 EUR