Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870 3500
Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Grote antieke Franse pendule, 1870 3501
Grote antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3502
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.750 EUR
Verkocht
Antieke Engelse Bracket klok 3503
Antieke Engelse Bracket klok

Resultaat:

750 EUR

Mysterieuze klok 3504
Mysterieuze klok
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Franse precisie regulateur 3505
Franse precisie regulateur

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Antieke Franse regulateur 3506
Antieke Franse regulateur

Resultaat:

950 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1820 3507
Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840 3508
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840

Resultaat:

500 EUR

Franse Empire pendule, 1820 3509
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule 3510
Antieke Franse Charles Dix pendule
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Oude messing pendule 3511
Oude messing pendule

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Tournant nachtklok 3512
Antieke Tournant nachtklok

Resultaat:

400 EUR

3-Delige antieke Carrara marmeren pendule 3513
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke lyra pendule, 1830 3514
Antieke lyra pendule, 1830

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lenzkirch tafelklok, 1890 3515
Lenzkirch tafelklok, 1890

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote antieke Franse jachtklok, 1870 3516
Grote antieke Franse jachtklok, 1870

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Weense Brettle klok 3517
Weense Brettle klok

Resultaat:

250 EUR

Engelse Bracketklok 3518
Engelse Bracketklok
Startprijs 550 EUR
Kapitale Franse pendule, 1820 3519
Kapitale Franse pendule, 1820
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Frans klokkenstel, 1900 3520
Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

300 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder klok 3521
19e Eeuwse Schwarzwalder klok
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok 3522
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890 3523
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890

Resultaat:

400 EUR