Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Bofit
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G

Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.150 EUR

Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm

Groot samac beeld/lamp
Startprijs 950 EUR

Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G

Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R

Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 850 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G

Groot bronzen beeld
Startprijs 800 EUR

Groot bronzen beeld op marmeren basis, voorstellende een jager met speer en tijger omstreeks 1920 in goede staat 30x83x18cm

Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev
Resultaat: 800 EUR

Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G

Bronzen beeld, herten
Startprijs 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Bronzen Japanse man met kikker
Startprijs 750 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een man met pad op zijn schouder in goede staat 46cm

Groot beeld, strijdwagen
Resultaat: 675 EUR

Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm

Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G

Buste
Startprijs 580 EUR

Moderne keramieken buste met halsketting door Janine Hoven in goede staat 53cm

Bronzen beeldengroep, olifanten
Resultaat: 500 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm

Bronzen beeld
Startprijs 480 EUR

Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 400 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Maria, vroeg 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Prachtige grote vroeg 19e eeuwse eikenhouten gestoken Maria, mooie kwaliteit, met rest polychromie 86cm Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR

Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm

Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat

Beeld, vrouwe justitia
Startprijs 320 EUR

Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G

Bronzen beeld, zeeman
Startprijs 300 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, zeeman met kijker midden 20e eeuw 37cm Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Startprijs 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Bronzen beeld, Masson
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Bronzen beeldje, ruiter
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G