Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire biedermeier met lade en volle zuilen in zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820 deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professio...

Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR

Grote zuid Duitse Barok figuren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd, recentelijk profess...

Boekenkast
Startprijs 1.200 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G

Empire chiffoniere
Resultaat: 1.350 EUR

Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...

Bronzen eettafel met naakte dame
Startprijs 950 EUR

Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm

Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 900 EUR

Duitse sntieke laat biedermeijer mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede ...

Kersen biedermeier barokstijl meubel
Startprijs 900 EUR

Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G

.
Resultaat: 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Beren kapstok
Startprijs 800 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 21e eeuw 195cm Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...

Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G

Barok vitrinekast
Startprijs 750 EUR

Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...

Ingelegde vitrine
Startprijs 750 EUR

Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G

Mahonie Empire secretaire 1820
Startprijs 750 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1800 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G

Ingelegd bureau
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...