Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote blauw/witte vaas met krijgers
Startprijs 5.000 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm

Chinese blauwe penselenpot, Ching dynastie
Startprijs 3.500 EUR

Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G

Chinese vaas met rode draken
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G

niet te koop

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

2 Vierkante vazen, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm

Grote yixing theepot met tekens
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese Yixing theepot met Chinese tekst 19e eeuws in goede staat 20x26x16ø

Dubbele knobbelvaas
Startprijs 1.000 EUR

Oud Chinees porseleinen knobbelvaas Young Zheng,gemerkt latere periode met floraal decor 22x12ø Cond:G

Ronde plaquette ca. 1930
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette, republikeins met signatuur en vogels op bloesemtak decor (mooie kwaliteit) 34,5ø Cond:G

Groen geglazuurde vierkante vaas ca. 1900
Startprijs 800 EUR

Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas, met vierknte basis en groen glazuur omstreeks 1900 in goede staat 23x9.8x9.8cm Cond:G

Grote blauw geglazuurde schotel, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.

Wierook potje met glazuur, gemerkt
Startprijs 800 EUR

Oud Chinees porseleinen wierookpotje met theeglazuur Cheng Lung gemerkt 5,3x13,5x10cm Cond:G

Fam Rose buikvaas ca. 1900
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1900 in goede staat 33x25ø

Gele schotel met groene draak
Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen bord 1e helft 20e eeuw geel glazuur met gouddraak (gemerkt) in goede staat 5x28ø Cond:G

Fam Verte penselenpot
Resultaat: 700 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm

Imari kraankan
Startprijs 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd

2 Chinese kopjes ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G

Chinese blauw/witte theepot met draken
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor in goede staat 15x12x9cm

Fam Rose pijpvaas
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese porseleinen familie rose pijpvaas, eerste helft 20e eeuw (gemerkt) met floraal decor in goede staat 20x11ø

Grote Chinese kom met vleermuizen ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900, gemerkt met floraal decor rondom en en vleermuizen binnenin(haarlijn bodem) 7x15,5øCond:R/G

Chinese pot
Startprijs 500 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm CondR;G

Beeld, zittend naakt
Startprijs 450 EUR

Zeer groot keramieken geglazuurd gesigneerd beels, zittend vrouwelijk naakt, gesigneerd M. Helman made in Belgium no 521 omstreeks 1930 (terracotta, voet aangelijmd) Cond:R/G 68cm

3 Delen celadon aardewerk
Startprijs 400 EUR

Drie delen sntiek Chinees celadon aardewerk stijl Song Dynasty 15,5x21cm

Fam Rose vaas, republique
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas, republikeins eerste helft 20e eeuw met tekst en landschapsdecor, in goede staat 22cm Cond:G