niet te koop
Zeer grote antieke Chinese Yixing theepot met Chinese tekst 19e eeuws in goede staat 20x26x16ø
Oud Chinees porseleinen knobbelvaas Young Zheng,gemerkt latere periode met floraal decor 22x12ø Cond:G
Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas, met vierknte basis en groen glazuur omstreeks 1900 in goede staat 23x9.8x9.8cm Cond:G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø
Oud Chinees porseleinen wierookpotje met theeglazuur Cheng Lung gemerkt 5,3x13,5x10cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1900 in goede staat 33x25ø
Oude Chinees porseleinen bord 1e helft 20e eeuw geel glazuur met gouddraak (gemerkt) in goede staat 5x28ø Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor in goede staat 15x12x9cm
Antieke Chinese porseleinen familie rose pijpvaas, eerste helft 20e eeuw (gemerkt) met floraal decor in goede staat 20x11ø
Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900, gemerkt met floraal decor rondom en en vleermuizen binnenin(haarlijn bodem) 7x15,5øCond:R/G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm CondR;G
Zeer groot keramieken geglazuurd gesigneerd beels, zittend vrouwelijk naakt, gesigneerd M. Helman made in Belgium no 521 omstreeks 1930 (terracotta, voet aangelijmd) Cond:R/G 68cm
Drie delen sntiek Chinees celadon aardewerk stijl Song Dynasty 15,5x21cm
Antieke Chinees porseleinen vaas, republikeins eerste helft 20e eeuw met tekst en landschapsdecor, in goede staat 22cm Cond:G