Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...
Zestien zeldzame antieke Turkse zilveren muntstukken 1,1cm 800 a 900 bc Cond:R/G
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilhelmina 1902-1944
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1844. Kwaliteit: ZF
Groot kavel diverse munten en penningen waaronder: 1x 2,5G Koning Willem III 1874, 10x Zilveren 2,5G (1x 1959, 4x 1960, 2x1961, 1x 1962, 1x 1963 en 1x 1964), 1x Zilveren baar 50gr. (999/000), 1x zilve...
Mooie collectie Hollandse postzegels in album, Nederland 20e eeuw, gestempeld. 3x23x31cm Cond:R/G
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1843. Kwaliteit: ZF
Zware Duitse 925 zilveren penning, 274gram Das Grosse Stadsiegel der Stad Villingen, Schwarzwald von 1284 (lauer Nurnberg) 0,6x8cm Cond:G
Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R
Lot van 12 Chinese munten oa one dollar 1e helft 20e eeuw (in folie) 19x16 Cond:G
Drie Russische munten: 1x Russische koperen munt van 5 kopeke anno 1860 (Tsaar Alexander II van Rusland), Cond.: ZF, 1x Russische koperen munt van 3 kopeke anno 1893 (Tsaar Alexander III van Rusland),...
Twaalf verzilverde bronzen penningen in cassette, betreffende Israël, Jerusalem, Knesset, Sinaï 70er/80er jaren 30x23x1,5cm Cond:R/G
Twintig bronzen penningen in cassette, Richard Nixon, J. Henry Dunant, Comune di lecco. min. landbouw Belgie 1961, 400 jaar slag bij heiligerlee 1568, Carl Gustav Sverige 1978, monsigneur W.M Bekkers ...
Negen antieke Romeinse munten uit opgravingen 1,3-2,3cm cond:R/G
Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R
Drie postzegelalbums met vooroorlogse Hollandse en Ned. Indië gestempelde zegels (een album briefkaarten met zegels) 31x23x1cm Cond:R/G
Russische koperen munt, 5 kopeke 1787 (EM=Ekaterinburg), Tsaar Catharina II (Catharina de Grote) Cond.: PR
Twee Russische munten: 1x Russische koperen munt, 2 kopeke 1843 (C.M.M. = St. Petersburg), Tsaar Nicolaas Cond.: PR en 1x Russisch zilveren munt 20 kopeke 1904 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester ...
Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...
Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1873 Cond.: ZF
Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R