Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
R. Hadi Indonesische school, Indonesische vissers op strand olieverf op linnen 76x55cm
Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Trouville, strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 75x34cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Salvador Dali 1904-1989, inferno Cantiche, geschept papier, lithografie op papier 25,5x18cm
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Siegfried.... onduidelijk verso Siegfried pinxit Berlin Weihnacht 1926 portret Madeleine olieverf op linnen 51x65cm Cond:G