Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G
Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G
BH Slotman omstreeks 1980 landschap met vennetjes olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G
W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G
Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G
E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G
Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G
Monogram EB, 20e eeuw Hollands landschap olieverf op paneel 25x26cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw Hollands winterlandschap met grillige boom en figuren 40x30 olieverf op paneel
Louise Hartman, Hollands landschap met koeien, boerenhuis, kippen en knotwilgen olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G
Landkaart Friesland met Duitse tekstbeschrijving van Friesland 17e 18e eeuws, handingekleurd 28x20cm Cond:R/G
Van Deursen, 1e helft 20e eeuw zeegezicht met zeilboten, olieverf op paneel 15x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G