Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lithografie, Frans Peeters
Resultaat: 40 EUR

Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G

Frans Peeters
Resultaat: 40 EUR

Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G

Landschap met vennetjes
Resultaat: 40 EUR

BH Slotman omstreeks 1980 landschap met vennetjes olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Frans Peeters
Resultaat: 40 EUR

Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G

Schilderij, Bjork Quist
Resultaat: 40 EUR

W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G

Schilderij, kippen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 40 EUR

Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G

E. Seifert
Resultaat: 40 EUR

E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G

2x Dupont Parijs
Resultaat: 40 EUR

Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G

Schilderij molen
Resultaat: 35 EUR

Monogram EB, 20e eeuw Hollands landschap olieverf op paneel 25x26cm Cond:G

Schilderij sneeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Hollands winterlandschap met grillige boom en figuren 40x30 olieverf op paneel

Schilderij landschap
Resultaat: 35 EUR

Louise Hartman, Hollands landschap met koeien, boerenhuis, kippen en knotwilgen olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Line Balmin
Resultaat: 35 EUR

Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G

Schilderij, E. Jackie
Resultaat: 35 EUR

E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 35 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, F. de Wit
Resultaat: 35 EUR

F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G

Duitse landkaart, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Landkaart Friesland met Duitse tekstbeschrijving van Friesland 17e 18e eeuws, handingekleurd 28x20cm Cond:R/G

Schilderij van Deursen, boten op zee
Resultaat: 30 EUR

Van Deursen, 1e helft 20e eeuw zeegezicht met zeilboten, olieverf op paneel 15x24cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Kurt Arnscheidt
Resultaat: 30 EUR

Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G

A. Kübler
Resultaat: 30 EUR

A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G

Antropuz
Resultaat: 30 EUR

Antropuz 1925, olieverf op linnen, dorp in de sneeuw 50x70cm. Cond.: G