Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruno Bielerfeld
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G

Schilderij, ongesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G

3x Grafiek, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G

Schilderij J.Brink
Resultaat: 30 EUR

J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 30 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Ongesigneerd, zeegezicht
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R

Schilderij, Hans Hunger
Resultaat: 25 EUR

Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G

Ongesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G

J.H.W Wittenberg
Resultaat: 25 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Schilderij W.J. van Beijnen
Resultaat: 25 EUR

W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij Frans Baayens, boek lezende man
Resultaat: 25 EUR

Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G

C. Akens, boerderij in bos
Resultaat: 25 EUR

C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Ets Poppe de maris
Resultaat: 25 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Kurt Eberhardt
Resultaat: 20 EUR

Kurt meijer Eberhardt 1895-1977, Duitse school teckel puppy, ets op papier 28x26cm Cond:G

L. Lallemand, stilleven
Resultaat: 20 EUR

L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G

Georg Kiste
Resultaat: 20 EUR

Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G

Carvajal '66
Resultaat: 15 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 10 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G