Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Resultaat: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Empire pendule, 2 figuren
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...

Capucine klok
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Gründerzeit staande klok
Resultaat: 1.562,5 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...

Zeldzame grote Koekkoeksklok
Resultaat: 1.000 EUR

Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...

Lenzkirch Art Deco klok
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...

Bronzen pendule, 2-kleurig
Resultaat: 950 EUR

Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm

Olifantenpendule
Resultaat: 875 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Engelse staande klok
Resultaat: 850 EUR

Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm

Fries staand horloge
Resultaat: 800 EUR

Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...

Staande electrische moederklok
Resultaat: 700 EUR

Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...

Franse pendule met negeroïde man
Resultaat: 675 EUR

Antiek Franse pendule omstreeks 1870 met palmfluit spelende man, compositiemetaal vergulde klokkast, 8 daags uurwerk met halfuurslag 36x48x13cm

Vaaspendule
Resultaat: 650 EUR

Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G

Klok met stolp
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Frans porseleinen pendule met 4 figuren omstreeks 1880 met 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag onder originele glazen stolp(barst) minimale chip mogelijk 43x47x17cm Cond:R/G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 600 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen empire pendule omstreeks 1820 met 8 daagsuurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, klok in goede ongewassen staat 41,5cm Cond:G

Lenzkirch tafelklok
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke notenhouten Lenzkirch tafelklok met verguld bronzen beslag omstreeks 1890 Lenzkirch uurwerk nr 717475 met kwartierslag uurwerk moet worden nagekeken 64x30x19 in goede staat

Hoedklok, 18e eeuw
Resultaat: 460 EUR

Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G

Staande klok
Resultaat: 400 EUR

Negentiende eeuwse Engelse staande klok met seconden en dagaanduiding, en maanstand 6 slater Burslen 8 daags mooie gave eikenhouten met mahonie klokkast 230cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 350 EUR

Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag

Skeletklok
Resultaat: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Marmeren kolomklok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G

Pallisander kolomklok
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm

Engelse wortelnoten tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...