Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vis op standaard
Resultaat: 225 EUR

Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G

Twee Lalique parfumflesjes
Resultaat: 185 EUR

Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 160 EUR

Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm

Grote glazen vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.

2 Flacons: 1x geëtst en 1x beschilderd
Resultaat: 150 EUR

Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm

Glazen vaas, kat
Resultaat: 120 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm

Antiek gegraveerd glas
Resultaat: 100 EUR

Zeer groot 19e eeuws gegraveerd glas met floraal decor en tekst Victoriane in goede staat

Lalique schaal
Resultaat: 100 EUR

Oude lalique France kristallen schaal met vogeldecor rond de stam 20e eeuw in goede staat 8,5x14 Cond:G

2 Kristallen candijcoupes
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke kristallen deksel coupes facetgeslepen, beide dekseltoppen beschadigd omstreeks 1900 33x12ø Cond:R

Glazen kleine vaas
Resultaat: 100 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm

2 Groenglazen kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote groenglazen kandelaren 1e helft 20e eeuw theresienthal Duitsland in goede staat 29cm

8 Delen kristal
Resultaat: 95 EUR

Acht delen oud kristal,2 kleine flacons, 2vazen, 3schenkkannen en een ovalen schaal 11-18cm Cond:R/G

6 Karaffen o.a. kristal
Resultaat: 90 EUR

Zes oude kristallen karaffen 19e 20e eeuw (stop uiteinde chips af) 28-35cm Cond:G

Kristallen fruitschaal op voet
Resultaat: 90 EUR

Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm

Drie delen kristal
Resultaat: 90 EUR

Drie kristallen flacons met slijpsel 1e helft 20e eeuw, minimale chips mogelijk, Cond:G 14-17cm

2 Glazen lampjes
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Venetiaanse glazen tafellampen omstreeks 1950 in aqua kleur, in goede staat 24-25cm Cond:G

30 Kristallen glazen
Resultaat: 75 EUR

Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm

10 kristallen flacons
Resultaat: 75 EUR

Tien diverse kristallen flacons met diverse slijpsels kleuren en maten 12-18cm 20e eeuw Cond:G

Glazen stier
Resultaat: 70 EUR

Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 70 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw

2 Karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

2 Kristallen gemberpotten en kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 50 EUR

Set 19e eeuwse kristallen karaffen in goede staat 30x14cm