Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boeddha beeld
Resultaat: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev
Resultaat: 800 EUR

Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G

Groot beeld, strijdwagen
Resultaat: 675 EUR

Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm

Bronzen beeldengroep, olifanten
Resultaat: 500 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm

Bronzen beeldje, jongeman
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm

Bronzen beeld, Masson
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Bronzen kalkoen, Art Deco
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm

Bronzen olifant met tijger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Bronzen beeld, vechtende olifanten
Resultaat: 220 EUR

Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Bronzen adelaar, Art Deco
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G

Buste op houten sokkel, Mesdag
Resultaat: 185 EUR

Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G

Bronzen hond E.Sicnard
Resultaat: 180 EUR

Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm

2 Eikenhouten beelden
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G

Samac beeld
Resultaat: 170 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

Bronzen beeld Hertzberg, jongeman
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongeman met pet, omstreeks 1900 door Herzberg getiteld Siffleur, prachtige Patina, in goede staat 30cm

3 Bronzen muzikanten
Resultaat: 145 EUR

Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.

Bronzen beeld, "Rust"
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G

Houten religieus beeld
Resultaat: 130 EUR

Barok religieuze houtgesneden figuur omstreeks 1800(arm mist) originele restpolychromie 30cm Cond:R/G

Bronzen hert, 80-er jaren
Resultaat: 130 EUR

Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm

2 Plaquettes, Mesdag
Resultaat: 130 EUR

Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5

Bronzen beeld, "Ontsteltenis"
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende ontsteltenis, met monogram WMS. v. H 42cm Cond:G

Bronzen liggende vrouw op bank
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm

Bronzen beeld "L'ombre", naar Rodin
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte man , naar Rodin L'Hombre 36cm Cond:G