27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Lithografie, Frans Peeters 1474
Lithografie, Frans Peeters

40 EUR

Frans Peeters 1477
Frans Peeters

40 EUR

Landschap met vennetjes 1478
Landschap met vennetjes

40 EUR

Frans Peeters 1479
Frans Peeters

40 EUR

Schilderij, Bjork Quist 1484
Schilderij, Bjork Quist

40 EUR

Schilderij, kippen 1488
Schilderij, kippen

40 EUR

Wilhelm Mosblech 1493
Wilhelm Mosblech

40 EUR

E. Seifert 1495
E. Seifert

40 EUR

2x Dupont Parijs 1540
2x Dupont Parijs

40 EUR

Schilderij molen 1267
Schilderij molen

35 EUR

Schilderij sneeuw 1300
Schilderij sneeuw

35 EUR

Schilderij landschap 1441
Schilderij landschap

35 EUR

Line Balmin 1509
Line Balmin

35 EUR

Schilderij, E. Jackie 1545
Schilderij, E. Jackie

35 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1548
Schilderij, J. van Oosten

35 EUR

Schilderij, F. de Wit 1553
Schilderij, F. de Wit

35 EUR

Duitse landkaart, 18e eeuw 1118
Duitse landkaart, 18e eeuw

30 EUR

Schilderij van Deursen, boten op zee 1426
Schilderij van Deursen, boten op zee

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie 1498
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880 1503
Ongesigneerd ca. 1880

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880 1504
Ongesigneerd ca. 1880

30 EUR

Kurt Arnscheidt 1508
Kurt Arnscheidt

30 EUR

A. Kübler 1511
A. Kübler

30 EUR

Antropuz 1512
Antropuz

30 EUR