Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, 16e-17e eeuw 1020
Schilderij, 16e-17e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Miniatuur, 16e eeuw 1067
Miniatuur, 16e eeuw

Resultaat:

975 EUR

Verkocht
Hollandse school, jongen met koeien 1042
Hollandse school, jongen met koeien

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Strandgezicht, van Noort 1030
Strandgezicht, van Noort

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Vincent Gorgon 1012
Vincent Gorgon

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Schilderij, Henk Schuring 1005
Schilderij, Henk Schuring

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij, Kardinaal Diepenbrock 1057
Schilderij, Kardinaal Diepenbrock

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij Volkmann 1015
Schilderij Volkmann

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Herman Heyenbrock 1017
Herman Heyenbrock

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Schilderij, Ferenz Gögös 1002
Schilderij, Ferenz Gögös

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pendant van R. Jelgershuis 1027
Pendant van R. Jelgershuis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Balletdanseres, Russisch 1104
Balletdanseres, Russisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, W. van Nieuwenhoven 1088
Schilderij, W. van Nieuwenhoven

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, strand Scheveningen 1213
Schilderij, strand Scheveningen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan Holtrop 1025
Schilderij, Jan Holtrop

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schilderij Gunther T., Duitse School 1075
Schilderij Gunther T., Duitse School

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Otto Greiner 1093
2x Otto Greiner

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groot schilderij 1029
Groot schilderij

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
H. van Meegeren 1107
H. van Meegeren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Miniatuur, 18e eeuw 1109
Miniatuur, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, bomschuiten 1404
Onduidelijk gesigneerd, bomschuiten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum (groot) 1097
Schilderij, van Trirum (groot)

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Schilderij, winter 1112
Schilderij, winter

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Corsius zeegezicht 1200
Corsius zeegezicht

Resultaat:

325 EUR