27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Bruno Bielerfeld 1516
Bruno Bielerfeld

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1517
Ongesigneerd ca. 1900

30 EUR

Schilderij, ongesigneerd 1521
Schilderij, ongesigneerd

30 EUR

3x Grafiek, 18e eeuw 1524
3x Grafiek, 18e eeuw

30 EUR

Schilderij J.Brink 1536
Schilderij J.Brink

30 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1547
Schilderij, J. van Oosten

30 EUR

Ongesigneerd, zeegezicht 1499
Ongesigneerd, zeegezicht

25 EUR

Schilderij, Hans Hunger 1500
Schilderij, Hans Hunger

25 EUR

Ongesigneerd 1515
Ongesigneerd

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1522
Onduidelijk gesigneerd

25 EUR

J.H.W Wittenberg 1532
J.H.W Wittenberg

25 EUR

Schilderij W.J. van Beijnen 1535
Schilderij W.J. van Beijnen

25 EUR

Schilderij Frans Baayens, boek lezende man 1537
Schilderij Frans Baayens, boek lezende man

25 EUR

C. Akens, boerderij in bos 1550
C. Akens, boerderij in bos

25 EUR

Ets Poppe de maris 1556
Ets Poppe de maris

25 EUR

Kurt Eberhardt 1447
Kurt Eberhardt

20 EUR

L. Lallemand, stilleven 1497
L. Lallemand, stilleven

20 EUR

Georg Kiste 1506
Georg Kiste

20 EUR

Carvajal '66 1505
Carvajal '66

15 EUR

Franse gravure, 18e eeuw 1501
Franse gravure, 18e eeuw

10 EUR

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1502
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw

10 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1546
Schilderij, J. van Oosten

10 EUR