Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij bootje
Resultaat: 310 EUR

Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G

Landkaart Stavoren, Blaeu
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Stavoren, door Joan Blaeu 1599-1673, handingekleurd, Stavoren D.D. Consolibus ET Senatoribus Urbis Stavriae, gravure op papier, redelijk goed 51,5x53cm

Jan Toorop, vrouwen in fabriek
Resultaat: 300 EUR

Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G

Stilleven met bloem
Resultaat: 300 EUR

Monogram B.J stilleven naar 17e eeuws voorbeeld olieverf op paneel 65x54 Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 275 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Suze Robertson, badende vrouwen
Resultaat: 270 EUR

Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G

Pendant, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, monogram L.A. 1853
Resultaat: 250 EUR

Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G

H. Daniëls, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

Ongesigneerd schilderij, ca. 1800
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R

Schilderij modern
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Moholy Nagy 48/175, moderne abstracte figuratieve voorstelling, lithografie op papier 39x29cm

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 220 EUR

Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G

Geo Poggenbeek
Resultaat: 200 EUR

Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Ludwig Munthe
Resultaat: 200 EUR

Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G

Antiek ikoon, St. Nicolas
Resultaat: 200 EUR

Russisch ikoon in klassiek Russische stijl Serafim van Sarov. op garden achtergrond, leeftijd onbekend ca 1900

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, W. Oppenoorth
Resultaat: 180 EUR

Willem Oppenoorth Amsterdam 1857-1905 Utrecht, landschap bij boerenhuis en bruggetje, olieverf op linnen 38x28cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 180 EUR

Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Schilderij Winter Han Bruinenberg
Resultaat: 180 EUR

Han Bruinenberg 1950-2015 2e helft 20e eeuw, landschap naar Corot, olieverf op linnen 91x63cm Cond:G

Landkaart België
Resultaat: 175 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 handingekleurd, Foederatae Belgicae, gravure Tabula ets op papier 55x46cm Cond:R/G

Schilderij, 3 kippen
Resultaat: 175 EUR

Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G

Schilderij, Leon Senf
Resultaat: 170 EUR

Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G