Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij bootje 1072
Schilderij bootje

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Landkaart Stavoren, Blaeu 1113
Landkaart Stavoren, Blaeu

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jan Toorop, vrouwen in fabriek 1122
Jan Toorop, vrouwen in fabriek

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stilleven met bloem 1201
Stilleven met bloem

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Pit van Loo 1090
Schilderij, Pit van Loo

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Suze Robertson, badende vrouwen 1039
Suze Robertson, badende vrouwen

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Schilderij, stadsgezicht 1091
Schilderij, stadsgezicht

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Pendant, 19e eeuw 1033
Pendant, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Pit van Loo 1089
Schilderij, Pit van Loo

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, monogram L.A. 1853 1145
Schilderij, monogram L.A. 1853

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H. Daniëls, strandgezicht 1202
H. Daniëls, strandgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd schilderij, ca. 1800 1082
Ongesigneerd schilderij, ca. 1800

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij modern 1308
Schilderij modern

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Schilderij, koeien in landschap 1315
Schilderij, koeien in landschap

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Geo Poggenbeek 1016
Geo Poggenbeek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ludwig Munthe 1060
Ludwig Munthe

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek ikoon, St. Nicolas 1139
Antiek ikoon, St. Nicolas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstilleven 1146
Schilderij, bloemstilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Oppenoorth 1096
Schilderij, W. Oppenoorth

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lithografie, Ton Schulten 1156
Lithografie, Ton Schulten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij Winter  Han Bruinenberg 1365
Schilderij Winter Han Bruinenberg

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Landkaart België 1117
Landkaart België

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 kippen 1159
Schilderij, 3 kippen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schilderij, Leon Senf 1021
Schilderij, Leon Senf

Resultaat:

170 EUR