Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire biedermeier met lade en volle zuilen in zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Capucine klok
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Capucine klok
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...

Engelse strakke tafelklok
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Ernst Baumer
Startprijs 1.500 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Witgouden ring diamant en aquamarijn
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere ring WG 585/000 met aquamarijn en diamant. Bijzondere ring met in het midden een mooie rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9 mm. De rand om de aquamarijn is volledig bezet met 4 rijen met diam...

Citriencollier met gouden Fries streekslot
Startprijs 1.500 EUR

Collier van citrien met gouden, 750/000, streekslot. Collier van 5 rijen citrienkralen, gefacetteerd, ø 8 mm, bevestigd aan een antieke Friese streeksluiting versierd met filligrain en bloemen. Lengte...

Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820 deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professio...

Engelse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G

Gouden collier met turkoois
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder collier, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te ...

Hanger Bolsewiek diamant
Startprijs 1.400 EUR

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatier...

Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Gouden Omega horloge
Startprijs 1.300 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...

Gouden ring met briljant
Startprijs 1.300 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten. Ring bolmodel aan de bovenzijde met in het midden een grote briljant en daaromheen in rijen diverse kleine briljanten gezet. totaal ca 1.37 ct.,TW/VSI, ø 53, ca 8.2 gr.

Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR

Grote zuid Duitse Barok figuren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd, recentelijk profess...

Franse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Schilderij, Erik Jan Kremer
Startprijs 1.250 EUR

Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G

Karl Wagner, stadsgezicht
Startprijs 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Witgouden oorstekers met briljant
Startprijs 1.250 EUR

Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....

Boekenkast
Startprijs 1.200 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G