Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Turkoois collier
Resultaat: 220 EUR

Uniek gevlochten collier van turkooiskralen, ø 4.5 mm, voorzien van GG 585/000 olijfvormige sluiting. Een collier gevlochten met meerdere rijen turkooiskralen en voorzien van een hanger met 7 bollen v...

Scheermessen set
Resultaat: 220 EUR

Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.

Meissen putti met schep
Resultaat: 220 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R

26 Delen Chinees
Resultaat: 220 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Tasbeugel, borduurtas
Resultaat: 210 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...

2 Bronzen hazewindhonden
Resultaat: 210 EUR

Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G

Lladro figuur
Resultaat: 210 EUR

Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G

Ring GG Opaal
Resultaat: 200 EUR

Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.

Ring GG parel. Fraaie ring
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Fraaie ring met grote rozet van parels en gouden bollen, ø 6 mm. Grootte kop 17 mm. ø 52 ca. 5.8 gr.

Oorstekers GG briljant
Resultaat: 200 EUR

Oorstekers GG 585/000 met briljant. Sierlijke entourage oorknoppen met in totaal 18 briljanten, ca 0.5 crt W-SIP, ø 7.5 mm ca 2.5 gr

Zakhorloge, snek
Resultaat: 200 EUR

Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27 mm. Voorzien van Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische minuten aanduiding.

Schilderij, paarden met militairen
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G

N. Endlich, schaapsherder
Resultaat: 200 EUR

H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G

Kassa
Resultaat: 200 EUR

Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm

Schip
Resultaat: 200 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

Marmeren zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Klok console
Resultaat: 200 EUR

Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.

Vitrine, Willem III
Resultaat: 200 EUR

Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.

5 Kersen stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60

Gebrandschilderd glas
Resultaat: 200 EUR

Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G

2 Schenkkommetjes
Resultaat: 200 EUR

2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 195 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G

Oorstekers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Halve creolen GG 585/000 met geel topaas. Halve creolen, strak model, met per oorknop 4 princes geslepen topazen, 3,2x3,2 mm, totaal 1,44 crt, strak in het goud gezet. Breedte 4.6 mm, lengte 18 mm ca ...

Ring Vuuropaal
Resultaat: 190 EUR

Ring 375/000 met vuuropaal. Mooie stevige ring met een ovaal gefacetteerde vuuropaal geplaatst op een bewerkte zetkast. Grootte kop van de ring 13x11.5 mm. ø 53/54 ca 5.8 gr

Ring beryl
Resultaat: 190 EUR

Ring Roze 416/000 met beryl en witte saffier. Elegante fantasiering met een perzikkleurige beryl, ovaal geslepen, 9x6,5 mm, ca 1.57 crt. In de bewerking om de beryl zitten diverse witte saffieren, tot...

Ring GG parel koraal
Resultaat: 190 EUR

Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...

Kamerscherm, H. Roux
Resultaat: 190 EUR

Hippolyte Roux 1852. 3-luik kamerscherm met berglandschappen, in notenhouten Rococco omlijsting (2 stukjes kroon weg) 40x40 cm olieverf op paneel. Cond G

Schilderij, impressionisme
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk monogram C.H. 09, olieverf op linnen, impressionistisch parkgezicht met bron, vrouw en putti in barokstijl 79x50cm. Cond.: G

Huis relikwie
Resultaat: 190 EUR

Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G

Chinese lakwerk kist
Resultaat: 190 EUR

Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...

4 Delen tin
Resultaat: 190 EUR

Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G

2x Zakkroontje
Resultaat: 190 EUR

Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G

Antiek slot
Resultaat: 190 EUR

Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G

Charles Dix pendule
Resultaat: 190 EUR

Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 190 EUR

Duitse kleine wortelnoten Louis Philippe secretaire, omstreeks 1870 met mooi binnenleven(opstandje mist,gebruikerssporen) Cond:G 140x100x53

Meubel
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm

Kussenkast
Resultaat: 190 EUR

Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 190 EUR

Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.

2 Ivoren lachende figuren
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 190 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G

Imari voetschaal
Resultaat: 185 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G

Oorstekers WG, brilj.
Resultaat: 180 EUR

Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten, 12...

Schilderij, Wagemans
Resultaat: 180 EUR

P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R

Renard, winter
Resultaat: 180 EUR

P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Molkenboer
Resultaat: 180 EUR

Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm

Vrouw in interieur
Resultaat: 180 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G

Beeld, 3 gemsen met lamp
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G

Goebel Theodor
Resultaat: 180 EUR

Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...

Marmeren klokje
Resultaat: 180 EUR

Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.

Wortelnoten commode
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.

Vogel op marmeren voet
Resultaat: 180 EUR

Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G

Bronzen Chinees paard
Resultaat: 180 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.

Bronzen roofvogel op tak
Resultaat: 180 EUR

Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G

Bronzen erotisch beeld
Resultaat: 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G

Ring WG briljant
Resultaat: 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw

Tasbeugel, blauwe tas
Resultaat: 175 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 175 EUR

Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G

Mahonie trumeau
Resultaat: 175 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.

2x Quan Yin, blanc de chin
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R

Zakhorloge GG klein
Resultaat: 170 EUR

Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.

Lantaarndrager
Resultaat: 170 EUR

Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.

Duitse bijbel
Resultaat: 170 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...

Album ansichtkaarten
Resultaat: 170 EUR

Jugendstil anischtkaarten-album vol met ansichtkaarten ca. 1900 uit o.a: Twente, Ootmarsum, Duitsland, Engeland. Interessant origineel album 38x23x5cm. Cond.: G

Lehmann 2040
Resultaat: 170 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Rococo bureau
Resultaat: 170 EUR

Oude rococo stijl notenhout fineer kaptafel (138x80x50cm.) ca. 1930 met spiegel en lades, inclusief antieke Louis Philippe stoel (98x42x4cm.) Cond.: G

Grote spiegel
Resultaat: 170 EUR

Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G

Engelse vitrine
Resultaat: 170 EUR

Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G

Streekbroche GG
Resultaat: 160 EUR

Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr

Titus herenhorloge
Resultaat: 160 EUR

Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...

Hanger GG citrien
Resultaat: 160 EUR

Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr

Zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.

Armband bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...

C. v.d. Windt
Resultaat: 160 EUR

Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G

Schilderij, J.A. Wagemans
Resultaat: 160 EUR

Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G

3 Houtsnedes Dali + boek
Resultaat: 160 EUR

Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...

Tekening Putti, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Microscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G

Speelgoed harlekijn
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...

Lehmann 2051
Resultaat: 160 EUR

Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

6 Biedermeier stoelen
Resultaat: 160 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G

Ivoren man
Resultaat: 160 EUR

Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G

Meissen beeldje, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.

Kavel bodemvondsten etc.
Resultaat: 160 EUR

Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G

Diverse tegels
Resultaat: 160 EUR

Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

Oorsterkers WG briljant
Resultaat: 150 EUR

Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr

Bloedkoraal collier GG
Resultaat: 150 EUR

Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...

Barok schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R

Schouwstuk, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M

Anton Markus
Resultaat: 150 EUR

Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G

Pat Andrea
Resultaat: 150 EUR

Pat Andrea'61 Barricade 1en2 , 43x38cm, tekening op papier. Cond:G