Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mamod stoommachine
Resultaat: 25 EUR

Mamod stoommachine in redelijke staat 18x15x18cm.

Kaiser klokje, lantaarn
Resultaat: 25 EUR

Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.

Stoeltje
Resultaat: 25 EUR

Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G

Kavel groen glas
Resultaat: 25 EUR

Lot oud groen glas omstreeks 1930-1960(minimale chips) 7-24 cm Cond:R\G

Divers waaierkristal (21x)
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G

lot kristal
Resultaat: 25 EUR

Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G

2 Kop & schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G

Delfts tablet + bord
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G

Eskaf vaas
Resultaat: 25 EUR

Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.

3 Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G

Hanger zilver
Resultaat: 22 EUR

Hanger zilver 925/000. Strak model 2 ronde schijven van elkaar afstaand met in het midden een bal 3,5 x5 cm ca 17.7 gr

Collier tijgeroog
Resultaat: 21 EUR

Collier van tijgeroogkralen. Collier met ronde tijgeroogkralen, ø 6-16 mm om en om met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 52 cm ca 145 gr

Zilv. botermes + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U

6 Zilv. borrelepels
Resultaat: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

Kristallen bakje + 4 zilv. lepels
Resultaat: 20 EUR

Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...

2 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Zilv, theelepel, 6x pijnappel
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

Parelcollier lang en oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Lang cultiveparelcollier, met grillige parels. ø parels ca 6 mm, lengte 76 cm zonder sluiting en 9 cm losse parels. Bijpassend bij het collier een paar cultive pareloorstekers, ø 6 mm, met GG stekers

A. Slehcim
Resultaat: 20 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 20 EUR

Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

2 Reclameschilden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G

2 Albums
Resultaat: 20 EUR

Twee postzegel-verzamelalbums: 1x Israël (hoofdzakelijk gestempeld) 31x23x2,5cm. en 1x Nederland (ongestempeld en gestempeld) 2x23x31cm., 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Divers Lehmann
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.

3 Oosterse kleedjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke Oosterse kleedjes in lijst 104x40cm. Cond.: G

2 Bronzen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G

6 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G

3x Duits keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G

Goebel haas
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse keramieken Goebel haas, nr. 304 in goede staat 18cm.

2 Gipsen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

Blauwe schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18

2 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Duits porselein: 1x grote Fürstenberg vaas ca. 1960 en 1x Rosenthal pijpvaas ca. 1980 Cond.: G

2 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.

Makkums kaststel
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G

Celadon vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude vaas celadon kleur met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G

Hanger en oorhangers zilver
Resultaat: 16 EUR

Hanger en oorhangers, Zilver, 925/000 met Zirkonia. Hanger in de vorm van een open hartje met in het midden een wit steentje aan een gourmetcollier, lengte 41 cm en een paar oorhangers langwerpig met ...

Plated schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G

Lot diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse onedele sieraden bestaande uit diverse broches, citizen horloge, manchetknopen, hangers en colliers.

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Manchetknopen + Batch
Resultaat: 15 EUR

Lot met politiesieraden bestaande uit manchetknopen, een staafspeld en een batch van een congres in Monaco in 1960, maker Drago Paris

Veldfles + riem
Resultaat: 15 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

2 Tinnen borden
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden, gemerkt ø24,5cm. Cond.: G

5 Tinnen borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.

2 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

Porseleinen figuur
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Citizen horloge
Resultaat: 10 EUR

Horloge merk Citizen, elegance, staal met goudkleurige accenten. Lengte verstelbaar in de band.

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G