Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Karaf met zilver
Resultaat: 30 EUR

Kristallen Engelse flacon met zilveren 925/000 kraag en facetgeslepen stopje, 17xø6cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G

12 Vorkjes, zilv. heft
Resultaat: 30 EUR

Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G

9 Hollands zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G

Zilveren theeschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

7 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...

Parels grijs
Resultaat: 30 EUR

Collier van grijze cultive parels. Geknoopt collier met grijze cultive parels, ø 5.5 mm, met wat verschillende kleurnuances, zonder sluiting. Lengte 90 cm

Hanger zilver ivoor
Resultaat: 30 EUR

Collier en hanger zilver 800/000 met ivoor. Een dubbel lunacollier met een ronde hanger met ivoor en zilveren bewerking, ø 42 mm. Totale lengte 80 cm ca 26.7 gr

Lot horloges 4x
Resultaat: 30 EUR

Lot met vier horloges. Een Seiko dameshorloge staal een Zentra horloge met leder band, een zilveren 800/000 zakhorloge met romeinse cijfers en een zilveren 800/000 horloge zonder band met cijfers.

Gouden ring, turkoois
Resultaat: 30 EUR

Ring GG 585/000 met turkoois gevuld met zilver. Opstaande ring met diverse turkooisstenen. De kop van de ring is dichtgemaakt met zilver. ca 2.0 gr Breedte 7,8 mm

Ring GG, parel
Resultaat: 30 EUR

Elegante parelring GG 585/000. Fraai ring met draadbewerking en bewerkte krullen met in het midden een wat grijs getinte cultive parel, ø 7 mm. ca 2.3 gr ø 56

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...

Schilderij, sneeuwlandschap
Resultaat: 30 EUR

J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G

J. Kersten
Resultaat: 30 EUR

J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1970, olieverf, stilleven 64x59cm. Cond.: G

Suzie Norburg
Resultaat: 30 EUR

Suzie Norburg 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, dame met hoed 15x20cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

3x Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Drie stillevens van J. van Veen: 1x olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G, 1x J. van Veen, olieverf op paneel, stilleven 40x30cm. Cond.: G en 1x J. van Veen, olieverf op linnen, stilleven 30...

Oosterse ets
Resultaat: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

Naaldenhouder
Resultaat: 30 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Sierkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sierkandelaar met putti 20e eeuw 44cm. Cond.: G

3 Wandkandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G

Sabel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G

Eier warmhouder
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G

Tabakspijp
Resultaat: 30 EUR

Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G

Schippertje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

2 Ketels + onderstel
Resultaat: 30 EUR

Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G

Kruithoorn + spuit
Resultaat: 30 EUR

Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede staat.

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...

3x Mahjongg spel
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G

Mamod SE2 stoommachine
Resultaat: 30 EUR

Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.

Kinder naaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.

Lehmann 2020
Resultaat: 30 EUR

Lehmann L.G.B. 2020 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.

Art Deco klok
Resultaat: 30 EUR

Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antieken eikenhouten 8-hoekige Engelse spiegel met facetgeslepen glas,51x42 cm Cond:G

Wortelnoten vitrinekastje
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Bronzen boom
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen boom met bloesems 1e helft 20e eeuw 24cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Resultaat: 30 EUR

Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G

Heilig figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G

Kavel glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G

3 Swarovski zwanen
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G

8 Mondgeblazen glazen
Resultaat: 30 EUR

Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G

Ruitkristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G

2 Furstenberg vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G

Imari bord + 2 kommetjes
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G

2 Series kop&schotel
Resultaat: 30 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

Grote Japanse vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

Porseleinen ezel
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.

3 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...

Zalfpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

3 Kopjes, 2 schotels
Resultaat: 30 EUR

19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...

Ronson aansteker Rotring pen
Resultaat: 26 EUR

Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.

Oosters kleed
Resultaat: 26 EUR

Oud Oosters gestikt kleed in lijst 72x70cm. Cond.: G

Lapis lazuli collier
Resultaat: 25 EUR

Collier met lapis lazuli en zilveren kralen. Een collier gemaakt van lapis lazuli, ø 5 mm, met daartussen zilveren bolletjes geregen aan een zilveren haaksluiting. Lengte 41 cm

Jade collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm

Kavel plate
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers oud/antiek plated o.a: miniatuur, lepels, bestek, servetring, beenhouder, onderzetter etc. 8x30x18cm. Cond.: G

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...

Zilv. beugel met tasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G

9 Zilveren theelepels
Resultaat: 25 EUR

Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

Collier Labradoriet
Resultaat: 25 EUR

Collier van labradoriet. Collier van cylindervormig gefacetteerde labradoriet, ø 6-8 mm verlopend, met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 45 cm ca 38 gr

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

Diverse religieuze hangers
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

Ring GG, granaat
Resultaat: 25 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr

3 Prenten, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten in gouden lijst 70-72cm. Cond.: R-G

3x A. Thiele
Resultaat: 25 EUR

Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G

Fritz Klee 1948
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G

Fritz Klee 1949
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G

Wenschloss
Resultaat: 25 EUR

Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G

Jugendstil stoffer en blik
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.

Sieraden cassette
Resultaat: 25 EUR

Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G

3 Kandelaars
Resultaat: 25 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G

Wierook vat
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G

Citer
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Gitaar Citer. 1e helft 20e eeuw Cond:G 47x30x4cm

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Houten wandconsole
Resultaat: 25 EUR

Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:

Bakeliet
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G

Davo album Suriname
Resultaat: 25 EUR

Davo album met postzegels Suriname, meerendeel postfris 1892-1975, 33x29x4,5cm. Cond.: G

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay 50 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede sta...

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten (inlay van 10 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay van 1 euro) uit de serie "Het nieuwe geld van Europ...

16 Bankbiljetten NL
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 17 bankbiljetten Nederland + Italië Cond.: ZFR-FR

18 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Achtien halve centen Nederland, 1e helft 20e eeuw

8x 2,5 Gulden
Resultaat: 25 EUR

Papiergeld Nederland 6x 2,5 Gulden, en 2x 1 Gulden 50er jaren