22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Houten beeld 5048
Houten beeld
Startprijs 70 EUR
Groot beeld 5049
Groot beeld

650 EUR

Bronzen uil, Art Deco 5050
Bronzen uil, Art Deco

130 EUR

Boekensteun paard 5051
Boekensteun paard
Startprijs 220 EUR
Bronzen sculptuur, modern 5052
Bronzen sculptuur, modern
Startprijs 150 EUR
Beeldje, smid 5053
Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR
Schaal, Kossowski 5054
Schaal, Kossowski

325 EUR

Bronzen buste 5055
Bronzen buste

50 EUR

Marmeren sculptuur 5056
Marmeren sculptuur
Startprijs 100 EUR
Marmeren figuur 5057
Marmeren figuur
Startprijs 100 EUR
Buste Napoleon 5058
Buste Napoleon

160 EUR

Bronzen 3-luik icoon 5059
Bronzen 3-luik icoon
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeldje 5060
Bronzen beeldje

30 EUR

Spekstenen figuur 5061
Spekstenen figuur

300 EUR

5 Bronzen beeldjes 5062
5 Bronzen beeldjes
Startprijs 75 EUR
Bronzen beeld 5063
Bronzen beeld
Startprijs 100 EUR
2 Houten beelden 5064
2 Houten beelden

70 EUR

Houtgesneden figuur 5065
Houtgesneden figuur

200 EUR

Corpus, 17e eeuw 5066
Corpus, 17e eeuw
Startprijs 500 EUR
Houtgestoken monnik 5067
Houtgestoken monnik

25 EUR

Houtgesneden Karbau 5068
Houtgesneden Karbau
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur, naar Botero 5069
Bronzen figuur, naar Botero
Startprijs 150 EUR
Afrikaans figuur 5070
Afrikaans figuur

80 EUR

Herderin 5071
Herderin
Startprijs 80 EUR