Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Zilveren lepels 147
6 Zilveren lepels

Resultaat:

50 EUR

Zilveren mand, groot 148
Zilveren mand, groot
Startprijs 300 EUR
Zeldzaam mes, 18e eeuw 149
Zeldzaam mes, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Pillendoosje 150
Pillendoosje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren tasbeugel 164
Zilveren tasbeugel

Resultaat:

60 EUR

2 Kaarskandelaars 165
2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR
Zilveren kandelaar 166
Zilveren kandelaar
Startprijs 80 EUR
Lodderein flesje 167
Lodderein flesje
Startprijs 60 EUR
Zilveren vork 168
Zilveren vork
Startprijs 90 EUR
3 Zilveren bakjes 169
3 Zilveren bakjes
Startprijs 60 EUR
4 Chinese kopjes, zilv. montuur 170
4 Chinese kopjes, zilv. montuur
Startprijs 75 EUR
Zilveren kop & schotel 171
Zilveren kop & schotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Ovaal zilv. schaaltje 172
Ovaal zilv. schaaltje

Resultaat:

80 EUR

Inktstel 173
Inktstel
Startprijs 180 EUR
Bijbel, gouden vlinderslot 174
Bijbel, gouden vlinderslot
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren zoutvaatjes 175
Zilveren zoutvaatjes

Resultaat:

40 EUR

Zilveren suikerschep + roomlepel 189
Zilveren suikerschep + roomlepel
Startprijs 30 EUR
Kristallen tafelstuk, zilv. voet 190
Kristallen tafelstuk, zilv. voet
Startprijs 110 EUR
Brandewijn kom 191
Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Zilveren onderhoudsmonteur 192
Zilveren onderhoudsmonteur

Resultaat:

50 EUR

Hollandse melkkan 193
Hollandse melkkan
Startprijs 125 EUR
Verkocht
11 Vorkjes + lepel 194
11 Vorkjes + lepel

Resultaat:

50 EUR

Zilveren beker 195
Zilveren beker
Startprijs 40 EUR
Russisch zilveren flacon 196
Russisch zilveren flacon
Startprijs 175 EUR