Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Naaitafel 4024
Naaitafel
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Jugendstil kast 4025
Jugendstil kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire 4026
Secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Etagere, marmeren blad 4027
Etagere, marmeren blad

Resultaat:

160 EUR

Eiken hoekkast 4028
Eiken hoekkast
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Engelse eethoek (10 stoelen + tafel) 4029
Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)

Resultaat:

350 EUR

2 Barok bijzettafels 4030
2 Barok bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Notenhouten kabinet 4031
Notenhouten kabinet
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Mahonie dienblad tafel 4032
Mahonie dienblad tafel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eiken tafel 4033
Eiken tafel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel 4034
Vergulde spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bureau 4035
Bureau

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bureau 4036
Bureau

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Empire secrataire 4037
Empire secrataire

Resultaat:

250 EUR

Jugendstil buffet 4038
Jugendstil buffet
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Eiken bijzettafel 4039
Eiken bijzettafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halve maan tafel, inleg 4040
Halve maan tafel, inleg

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wernicke 4041
Wernicke

Resultaat:

240 EUR

Eiken bureau 4042
Eiken bureau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Eikenhouten tafel 4043
Eikenhouten tafel

Resultaat:

150 EUR

Jugendstil coulissentafel 4044
Jugendstil coulissentafel
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Wortelnoten buikkastje 4045
Wortelnoten buikkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Speeltafeltje 4046
Speeltafeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse kast 4047
Engelse kast

Resultaat:

350 EUR