Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vetico met opzet 4048
Vetico met opzet
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Goudkleurig stoeltje 4049
Goudkleurig stoeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mini kabinet kastje 4050
Mini kabinet kastje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bibliotheek kastje 4051
Bibliotheek kastje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse secretaire 4052
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bureau 4053
Bureau

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Renaissance kist 4054
Renaissance kist

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kussenkast 4055
Kussenkast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Biedermeier tafel 4056
Biedermeier tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse inlegtafel 4057
Italiaanse inlegtafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Boekenkast, vele laden 4058
Boekenkast, vele laden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4059
Vitrinekast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4060
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Handwerk tafeltje 4061
Handwerk tafeltje

Resultaat:

110 EUR

Bestoken flespoot tafel 4062
Bestoken flespoot tafel
Startprijs 400 EUR
Barok commode 4063
Barok commode
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Oosters tafeltje 4064
Oosters tafeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4065
Mahonie commode

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Houten eiken kist 4066
Houten eiken kist

Resultaat:

90 EUR

Lyra naaitafel 4067
Lyra naaitafel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Gestoken tafel 4068
Gestoken tafel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bureaustoel 4069
Bureaustoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Nachtkastje 4070
Nachtkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Stoelen, Biedermeier stijl 4071
6 Stoelen, Biedermeier stijl

Resultaat:

100 EUR