Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco beeld, meisje
Resultaat: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

9 Figuren, o.a. brons
Startprijs 15 EUR

Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.

3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G

2 Afrikaanse figuren
Startprijs 20 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.

Buste, E. Patris
Startprijs 25 EUR

Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R

Beeldje, vrouw op steen
Resultaat: 25 EUR

Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G

2 Javaanse beeldjes
Startprijs 25 EUR

Twee oude Javaanse figuren van palissanderhout in originele staat 23-32cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.

Bronzen beeld, leeuw
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen leeuw ca. 1930, 22cm. Cond.: G

Japans beeld
Startprijs 30 EUR

Oude Japanse houtgesneden Quan Yin 20e eeuw 30x11x10cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

2 Aziatische beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

Weens bronsje
Startprijs 30 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

2 Houten bustes
Startprijs 30 EUR

Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 30 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

Bronzen gans
Resultaat: 50 EUR

Grote oude bronzen gans 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G

Houten beeld, Maria
Resultaat: 35 EUR

Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.

Afrikaans masker
Startprijs 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Koperen reliëf
Startprijs 40 EUR

Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G