Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

6 Duitse borden
Startprijs 15 EUR

Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G

Duits restservies
Startprijs 15 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

Divers Duits porselein
Startprijs 15 EUR

Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...

Nymphenburg schaal
Startprijs 15 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Royal Dux beeld
Startprijs 15 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

Diverse tegels
Startprijs 15 EUR

Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G

4 Jugendstil tegels
Startprijs 15 EUR

Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.

Delftse snavelkan
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G

Japans masker
Startprijs 15 EUR

Oud Chinees terracotta masker ca. 1900, voorstellend een man met snor en baard 12,5x9,5x4cm. Cond.: G

Antiek serviesgoed
Startprijs 15 EUR

Kavel divers oud/antiek serviesgoed o.a: theekan ca. 1900, kop & schotels ca. 1900, borden met kop & schotels van Hertel Jacob Cond.: R-G

2 Borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 15 EUR

Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 15 EUR

Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.

Italiaans keramieken figuur
Startprijs 15 EUR

Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G

Spekstenen schaaltje
Startprijs 15 EUR

19e Eeuwse Chinese spekstenen presenteerschaal met floraal decor (1 chip). 4x24.5x21cm., Cond.: R/G

4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud Hollands aardewerk; 1x Ban Rossums Toeback met koperen deksel (Delft-blauw), 2x Makkumse schaaltjes (letters P.K.), 1x Delfts asbakje met decor van molens 9-16cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 15 EUR

Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

4 Delen Boch
Startprijs 15 EUR

Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R

4 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...