Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse symphoniën
Geen vanafprijs

--

Messing lampevoet
Startprijs 10 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 10 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Tinnen schaal, A'damse school
Resultaat: 15 EUR

Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G

3 Albums langspeelplaten
Startprijs 15 EUR

Drie oude verzamelalbums met bakelieten langspeelplaten; 1x Stephen Foster album, 1x On parade en 1x diversen 27-31cm. Cond.: G

Engels meetlint
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.

Koekplank
Startprijs 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Doosje met mesjes
Startprijs 15 EUR

Antieke plated messenset in cassette, Sheffield 3x21x6cm. Cond.: G

Plaquette Maria
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen religieuze plaquette op eikenhout ca. 1920, voorstellend Maria met kindje Jezus en engelen 18x14x3cm. Cond.: G

Onderscheiding, Korea
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.

2 Pianokandelaars
Startprijs 15 EUR

Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G

Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 15 EUR

Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G

Gehamerd dekseldoosje
Startprijs 15 EUR

Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.

Asbak + varken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.

2 Notenhouten bakken
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten bakken met koperen bank, 1x met pootjes en ringbeslag, 1x zonder. Beide in goede originele staat 14-21cm.

Bureauset, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G

2 Wandlampjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude/antieke wandlampen met druivenranken decor 1e helft 20e eeuw van messing, koud beschilderd 23x43x28cm. Cond.: R-G

4 Diverse kandelaren
Startprijs 15 EUR

Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G

Hoeden kapstok
Resultaat: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

Tuinbeeld, religieus
Resultaat: 25 EUR

Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R

3 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

Joodse kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.