Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets, jachthoornblazer
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk monogram ca. 1900, sepia op papier, jager met pijp en jachthond 20x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd landschap met kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren

Gerdi Jacobs
Startprijs 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

2 Figuren, onduidelijk
Startprijs 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, koeien bij boom
Startprijs 15 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G

2 Duitse werken
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse werken; 1x ets (F. Slaigen?), probedruk Diana 15x12cm. en 1x aquarel Selbst-Bildnis Eve? 40x28cm. Cond.: R-G

H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startprijs 15 EUR

Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 15 EUR

Twee etsen (België/Frankrijk), ets op papier; 1x Louis Clesse, dorpsrivier 35x26cm. en 1x Emile Renard, kerkgewelven 35x24cm. Cond.: G

Grote ets met kerk
Startprijs 15 EUR

Ets op papier van kerk 's Hertogenbosch, onduidelijk gesigneerd ca. 1930 52x37cm. Cond.: G

A. Schwermann 1909
Resultaat: 15 EUR

A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R

Ro Mogendorff, kempvis
Resultaat: 15 EUR

Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR

Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G

Renard
Resultaat: 45 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Diverse grafieken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Resultaat: 20 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Schilderij, Neuhausen
Resultaat: 20 EUR

Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R

Franse mode-gravures
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G

Kruyder
Startprijs 20 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

Schilderij, A. Sap
Resultaat: 20 EUR

A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G

Aquarel, H. Blokhuis
Startprijs 20 EUR

Henk Blokhuis 1966 (1936 Renkum - ), aquarel op papier, stilleven op papier 50x42cm. Cond.: G

Gravure/ets D.N. Chodowiecky
Resultaat: 20 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G