Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Art Deco beeld, meisje 5115
Art Deco beeld, meisje

Resultaat:

15 EUR

9 Figuren, o.a. brons 5123
9 Figuren, o.a. brons
Startprijs 15 EUR
3 Houten beelden 5100
3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR
2 Afrikaanse figuren 5114
2 Afrikaanse figuren
Startprijs 20 EUR
Buste, E. Patris 5040
Buste, E. Patris
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Beeldje, vrouw op steen 5076
Beeldje, vrouw op steen

Resultaat:

25 EUR

2 Javaanse beeldjes 5099
2 Javaanse beeldjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Bronzen boedha 5113
Bronzen boedha

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, leeuw 5019
Bronzen beeld, leeuw

Resultaat:

80 EUR

Japans beeld 5061
Japans beeld
Startprijs 30 EUR
3 Houten beelden 5094
3 Houten beelden
Startprijs 30 EUR
2 Houten beelden 5095
2 Houten beelden
Startprijs 30 EUR
2 Aziatische beelden 5096
2 Aziatische beelden
Startprijs 30 EUR
Weens bronsje 5097
Weens bronsje
Startprijs 30 EUR
2 Houten bustes 5098
2 Houten bustes
Startprijs 30 EUR
Art Deco figuur, 2 vogels 5124
Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bronzen gans 5126
Bronzen gans

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5080
Afrikaans masker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5084
Afrikaans masker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houten beeld, Maria 5109
Houten beeld, Maria

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5110
Afrikaans masker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5111
Afrikaans masker

Resultaat:

190 EUR

Afrikaans masker 5112
Afrikaans masker
Startprijs 35 EUR
Koperen reliëf 5050
Koperen reliëf
Startprijs 40 EUR