21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

2 zilveren beugels 610
2 zilveren beugels

90 EUR

Kam in houder 944
Kam in houder
Geen vanafprijs
Symphonie Beethoven 9501
Symphonie Beethoven
Geen vanafprijs
Diverse symphoniën 9503
Diverse symphoniën
Geen vanafprijs
Divers glaswerk 10025
Divers glaswerk
Geen vanafprijs
Keltisch muntje 2766
Keltisch muntje

25 EUR

Lot Blauw 412
Lot Blauw

15 EUR

Ets, jachthoornblazer 1395
Ets, jachthoornblazer
Startprijs 10 EUR
Ongesigneerd landschap met kerk 1397
Ongesigneerd landschap met kerk

10 EUR

Gerdi Jacobs 1515
Gerdi Jacobs
Startprijs 10 EUR
2 Figuren, onduidelijk 1517
2 Figuren, onduidelijk
Startprijs 10 EUR
Messing lampevoet 2419
Messing lampevoet
Startprijs 10 EUR
Diverse miniaturen, tin 2428
Diverse miniaturen, tin

10 EUR

Album Verenigde Naties 2939
Album Verenigde Naties

10 EUR

Album Tsjechoslowakije 2950
Album Tsjechoslowakije

10 EUR

Zaanse klok 3618
Zaanse klok

18 EUR

Mokkaservies Bavaria 6453
Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR
Chin. bord, 18e eeuw 6606
Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR
Slavenband, Esprit 399
Slavenband, Esprit

15 EUR

Slavenbanden zilver 411
Slavenbanden zilver

15 EUR

Zilveren portemonnee 609
Zilveren portemonnee

15 EUR

Set bedeltjes zilver 679
Set bedeltjes zilver

15 EUR

Lot diverse sieraden 729
Lot diverse sieraden

45 EUR

Schilderij Diepeveen, koeien bij boom 1169
Schilderij Diepeveen, koeien bij boom
Startprijs 15 EUR