Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorknoppen WG Diamant
Startprijs 450 EUR

Oorknoppen WG 585/000 met prinses geslepen Diamanten. Half om het oor lopende oorknoppen met in het midden 18 princes geslepen diamanten per oorknop, totaal ca 050 crt, met sierlijke WG randen. De oor...

Oorhangers 120 diam.
Startprijs 450 EUR

Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 67x31 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 120 diamanten. ca 32.7 gr

Oorhangers 140 diam.
Startprijs 400 EUR

Oorhangers goud op zilver met 140 diamanten. Oorhangers, antieke stijl, met als steker een bloem met diamanten en een lange pegel, opengewerkt met diverse diamanten in diverse maten. Lengte 70 mm. ca ...

Ring WG 2 diamanten
Resultaat: 450 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Broche met diamanten
Startprijs 400 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Antieke broche met bloemmotief, bestaande uit 2 takjes, 3 blaadjes en een bloem. De bloem en de blaadjes zijn bezet met in totaal 48 diamanten in oud slijpsel en vlaks...

Collier parel 4 rij limoges
Startprijs 400 EUR

Collier 4 rijen parels met GG sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met GG ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm

Gouden zakhorloge ketting
Startprijs 400 EUR

Horlogeketting GG 585/000 met grote schakels. Oude horlogeketting met langwerpige en ronde schakels versierd met krakelingen. Lengte 34 cm ca 24 gr

Bloedkoraal met parel 2 snoer
Startprijs 400 EUR

Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...

Ring WG jade briljant
Startprijs 390 EUR

Ring WG 750/000 met briljant en jade. Ring entouragemodel met in het midden een jadesteen, 7,1x 5,6 mm. Om de jade zit een rand met 12 briljanten, totaal ca 0.24 crt. ø 51 ca 3.5 gr

Broche GG bloedkoraal
Startprijs 375 EUR

Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...

Ring GG saffier briljant
Startprijs 370 EUR

Ring GG 585/000 met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

Collier parel amethist
Startprijs 370 EUR

Collier parels en amethist met GG sluiting en GG hanger. Collier met zoetwaterparels, ø 7.3 mm, en amethistkralen, 7.8 mm, 1 om 2, bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...

Oorhangers 70 diam.
Startprijs 350 EUR

Oorhangers, goud op zilver, met diamanten. Oorhangers antieke stijl met ca 70 diamanten, enkele grootten en diverse kleintjes, ontbreken er twee. Lengte 58 mm, breedte 26.5 mm. ca 23.6 gr

Diamantenring markies
Startprijs 350 EUR

Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig b...

Creolen GG met baquette
Startprijs 350 EUR

Creolen GG 585/000 met Baquette geslepen Diamanten. Klapcreolen, breedte 6.4 mm, met 2 rijen bezet met diverse baquette geslepen Diamanten, totaal 0.33 crt, met scharnier. ø creool 12.6 mm. ca 4.8 gr

Goudsteencollier 5 rij
Startprijs 350 EUR

Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19 e eeuwse GG sluiting met bewerking, groott...

Armband parel 2 rij
Startprijs 345 EUR

Armband met parels en WG/GG 585/000 bloemen. Armband met 2 rijen zoetwaterparels, ø 4.7 mm iets roze gekleurd, met daartussen 4 bewerkte bloemen met zirconia's. Een bloem is voorzien van een sluiting....

Ring GG amethist
Startprijs 345 EUR

Ring GG 750/000 met amethist. Royale sierlijke ring met een grote ovale Amethist gezet in een brede GG bewerkte rand. Grootte bovenzijde ring 22x 16.5 mm. ø 54 ca 10.2 gr

Collier chalcedon
Startprijs 340 EUR

Collier van chalcedonkralen met GG 750/000 hanger/sluiting met wit topaas en parel. Snoer chalcedonkralen, ø 8 mm, met diverse groen- en bruintinten. In het midden van het collier hangt een sierlijke ...

Ring briljant saffier
Startprijs 340 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Elegante ring met ovale saffier, 7,4 x 3,6 mm, met aan weerskanten 3 rijen met kleine briljanten, totaal ca 0.36 krt. ø 53 ca 4,3 gr

Gouden horloge + ketting
Startprijs 340 EUR

Zakhorloge GG 585/000 met bijbehorende ketting van draad met GG 585/000 elementen. Zakhorloge, ø 47 mm, met gefacetteerde rand en bewerkte achterzijde.

Collier citrien
Startprijs 340 EUR

Citriencollier, met GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde platte citrienkralen met daartussen 26 GG 585/000 gladde bolletjes en GG 585/000 gladde bolsluiting. Lengte 50 ...

Collier GG hanger zilver diamant
Startprijs 325 EUR

Collier GG 585/000 met zilveren 835/000 hanger met diamant. Gourmet collier, breedte 1.4 mm, met een hanger in de vorm van een bloem, lengte 50 mm, met diamanten. Lengte 39 cm. ca 5,4 gr zilver en ca ...

Collier GG bloedkoraal
Resultaat: 360 EUR

Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...