Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ernst Dezentje
Startprijs 500 EUR

Ernst Dezentje, olieverf op paneel, Kenyeri Flower Bali 24x29cm. Cond.: G

5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 500 EUR

Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...

Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G

Pastel, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, landschap
Startprijs 500 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G

Ikoon, Panteleimon
Startprijs 500 EUR

Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G

Russisch schilderij
Startprijs 500 EUR

Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G

Schilderij, Lieste
Resultaat: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startprijs 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

Martin van Waning
Startprijs 480 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

Schilderij, Dordrecht
Startprijs 475 EUR

J. v. Hoppe ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht van Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Bouwer, avondrood Italië
Startprijs 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (C.L. Bauer?), olieverf op paneel, Italiaans landschap 31x22cm. Cond.: G

Schilderij, kinderen op strand
Startprijs 450 EUR

Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Gustav de Smet
Resultaat: 450 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

Roger Casse 1925
Startprijs 450 EUR

Roger Casse 1925 (Parijs 1880 - Franse School), olieverf op paneel, landschap met kasteel "Authoison" Cond.: G

C.C. Duke
Startprijs 450 EUR

Carel Dake jr. (Schaerbeek 1886 - 1946 Batavia), olieverf op paneel, Indonesisch plantsoen 24x15cm. Cond.: G

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

Onbekende meester, flamboyant
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G

Geerenstein
Startprijs 450 EUR

J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, R. Reibling
Startprijs 400 EUR

R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G

L. van den Poll
Startprijs 400 EUR

Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G

Hans Bulder
Resultaat: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G