Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G
Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Twee kunstenaar nieuwjaarskaarten; 1x Charles Eyck '73 (1897-1983) 29x22cm. en 1x Pieter en Dollie Defesche 1975 28x21cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G
Henk Blokhuis 1966 (1936 Renkum - ), aquarel op papier, stilleven op papier 50x42cm. Cond.: G
A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G
Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G
Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G