Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

Irmi, papegaai
Resultaat: 25 EUR

Irmi '92, litho op papier, papegaaien 70x90cm. Cond.: G

Schilderij, zonnebloem/meloen
Resultaat: 20 EUR

Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G

"Van Gogh"
Startprijs 25 EUR

Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G

3 Russische etsen
Startprijs 25 EUR

Drie oude (Russische) etsen/houtsnedes; 1x 2 uilen (Kyrillisch gesigneerd '79), 1x ruiter te paard (onduidelijk gesigneerd '76), 1x houtsnede interieur (Kyriliisch gesigneerd '68) ca. 30-40cm. Cond.: ...

Litho, Danny Dennis
Startprijs 25 EUR

Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

Oosterse ets
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Resultaat: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR

G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G

Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR

Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR

Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Startprijs 20 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

2x Nieuwjaarskaart
Startprijs 20 EUR

Twee kunstenaar nieuwjaarskaarten; 1x Charles Eyck '73 (1897-1983) 29x22cm. en 1x Pieter en Dollie Defesche 1975 28x21cm. Cond.: G

Hollandse gravure, Westmaas
Resultaat: 20 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G

Gravure/ets D.N. Chodowiecky
Resultaat: 20 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G

Aquarel, H. Blokhuis
Startprijs 20 EUR

Henk Blokhuis 1966 (1936 Renkum - ), aquarel op papier, stilleven op papier 50x42cm. Cond.: G

Schilderij, A. Sap
Resultaat: 20 EUR

A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G

Kruyder
Startprijs 20 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

Franse mode-gravures
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G