Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, van Rossum du Chattel
Startprijs 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G

Constant Artz
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, vrouw
Startprijs 700 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G

Schilderij, Meyer
Startprijs 700 EUR

H. Meyer 1967 (toegeschreven aan Hendrik Meyer Groningen 1884 - ), olieverf op linnen, Impressionistisch landschap (in Groninger ploeg stijl) 77x53cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 700 EUR

Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 700 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl
Startprijs 650 EUR

Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G

H. Schouten, koeien-hoedster
Resultaat: 585 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, ezel
Startprijs 625 EUR

J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, naakt
Startprijs 600 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G

G.J. Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd en toegeschreven aan G.J. Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 24x30cm. Cond.: G

4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR

4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 600 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

C. van Rooyen
Startprijs 600 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 600 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

W.J. ten Berghe
Startprijs 600 EUR

Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G

Schilderij, Hellwag
Startprijs 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, Helwag
Startprijs 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

J.G. Smits, strand
Startprijs 580 EUR

-

Hobbe Smith, strand
Startprijs 580 EUR

Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

Johan Dijkstra
Startprijs 500 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G