Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G
H. Meyer 1967 (toegeschreven aan Hendrik Meyer Groningen 1884 - ), olieverf op linnen, Impressionistisch landschap (in Groninger ploeg stijl) 77x53cm. Cond.: G
Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Gesigneerd en toegeschreven aan G.J. Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 24x30cm. Cond.: G
4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G