Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...
Twee kunstenaar nieuwjaarskaarten; 1x Charles Eyck '73 (1897-1983) 29x22cm. en 1x Pieter en Dollie Defesche 1975 28x21cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G
Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G
G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G
Drie oude (Russische) etsen/houtsnedes; 1x 2 uilen (Kyrillisch gesigneerd '79), 1x ruiter te paard (onduidelijk gesigneerd '76), 1x houtsnede interieur (Kyriliisch gesigneerd '68) ca. 30-40cm. Cond.: ...
Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G
Twee antieke gravures 17e-18e eeuw: 1x mansportret P. lelij Pinxit R. white sculpsit 23x14cm. en 1x edelman in harnas met putti en engel "His grace James Duke etc. 1713" M: Dahl effegiem pinx en S. Gr...
Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R
Twee werken Liny Kull 1953 en 1954 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 14x11cm. en 1x gezin met ezel "Flucht" 28x14cm. Cond.: G
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G