Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse gravure, Westmaas
Resultaat: 20 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...

2x Nieuwjaarskaart
Startprijs 20 EUR

Twee kunstenaar nieuwjaarskaarten; 1x Charles Eyck '73 (1897-1983) 29x22cm. en 1x Pieter en Dollie Defesche 1975 28x21cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Startprijs 20 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR

Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G

Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR

Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G

Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR

G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Resultaat: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Oosterse ets
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Litho, Danny Dennis
Startprijs 25 EUR

Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G

3 Russische etsen
Startprijs 25 EUR

Drie oude (Russische) etsen/houtsnedes; 1x 2 uilen (Kyrillisch gesigneerd '79), 1x ruiter te paard (onduidelijk gesigneerd '76), 1x houtsnede interieur (Kyriliisch gesigneerd '68) ca. 30-40cm. Cond.: ...

"Van Gogh"
Startprijs 25 EUR

Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G

Schilderij, zonnebloem/meloen
Resultaat: 20 EUR

Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G

Irmi, papegaai
Resultaat: 25 EUR

Irmi '92, litho op papier, papegaaien 70x90cm. Cond.: G

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

3 Houtsnedes, Jaap Weijand
Resultaat: 25 EUR

Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G

2 Gravures
Startprijs 25 EUR

Twee antieke gravures 17e-18e eeuw: 1x mansportret P. lelij Pinxit R. white sculpsit 23x14cm. en 1x edelman in harnas met putti en engel "His grace James Duke etc. 1713" M: Dahl effegiem pinx en S. Gr...

Japanse houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R

2 Etsen, Kull
Startprijs 25 EUR

Twee werken Liny Kull 1953 en 1954 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 14x11cm. en 1x gezin met ezel "Flucht" 28x14cm. Cond.: G

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startprijs 25 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G