21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Hollandse gravure, Westmaas 1473
Hollandse gravure, Westmaas

20 EUR

2x Nieuwjaarskaart 1474
2x Nieuwjaarskaart
Startprijs 20 EUR
Domplein Milaan 1502
Domplein Milaan
Startprijs 20 EUR
Aquarel, Wenzel 1504
Aquarel, Wenzel
Startprijs 20 EUR
2 Werken, Kull 1505
2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR
Groot werk, Kull 1509
Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR
Schilderij, boot 1539
Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR
Schilderij, J. Varly 1601
Schilderij, J. Varly

20 EUR

Oosterse ets 3154
Oosterse ets
Startprijs 20 EUR
2 Werken, 19e eeuw 3158
2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
18 Franse modegravures 1088
18 Franse modegravures

25 EUR

Schilderij Diepeveen,  vrouw met beer 1159
Schilderij Diepeveen, vrouw met beer

30 EUR

Litho, Danny Dennis 1294
Litho, Danny Dennis
Startprijs 25 EUR
3 Russische etsen 1364
3 Russische etsen
Startprijs 25 EUR
"Van Gogh" 1370
"Van Gogh"
Startprijs 25 EUR
Schilderij, zonnebloem/meloen 1451
Schilderij, zonnebloem/meloen

20 EUR

Irmi, papegaai 1453
Irmi, papegaai

25 EUR

Ikoon, 20e eeuw 1471
Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR
3 Houtsnedes, Jaap Weijand 1472
3 Houtsnedes, Jaap Weijand

25 EUR

2 Gravures 1479
2 Gravures
Startprijs 25 EUR
Japanse houtsnede 1498
Japanse houtsnede

25 EUR

2 Etsen, Kull 1499
2 Etsen, Kull
Startprijs 25 EUR
C. van Brandenburg, Zuiderkerk 1549
C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startprijs 25 EUR
P. Hubel, bloemen 1109
P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR