Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G
Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G
Antieke Japanse okimono 1e helft 20e eeuw, gemaakt van been en hout. Voorstellend een man met fakkel en korf, in goede staat 26cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G
Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.