Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G
Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Antieke Japanse okimono 1e helft 20e eeuw, gemaakt van been en hout. Voorstellend een man met fakkel en korf, in goede staat 26cm.
Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G
Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G
Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G
Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een paar paradijsvogels in goede staat 15,5,9x5,5cm.
Groot antiek ivoren beeld op houten voet met als voorstelling een Afrikaanse vrouwenbuste met lang gevlochten haar 34xø5cm. Cond.: G
Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G